Špeciálna akcia!
Chceš sledovať seriály a filmy bez reklám, alebo neobmedzene sťahovať ? V tom prípade využi super akciu ! Pri nákupe prémium účtu na rok a navždy dostaneš zadarmo aj prémium účet na našu filmovú stránku SledujFilmy.sk Jediná podmieka je byť zaregistrovaný na oboch stránkach pod rovnakým emailom. Ak sú vaše emaily odlišné napíšte nám prosím do kontaktu, aby sme vám vedeli hneď aktivovať účet.

Vaše SledujFilmy a SledujSerialy, prajeme príjemnú zábavu :)
Aktivovať premium Zatvoriť okno

Slovenčina Čeština

Filmy


Mobilnú aplikáciu máme v pláne akonáhle prekročíme návštevnosť 50 000 ľudí za deň.


Medzi tým sme vám pripravili návod ako pozerať cez reklamy alebo ako sa reklám zbaviť.

Riešenie: (Pozerať cez reklamy) Stačí používať google chrome vždy pri pokuse ako sa vám otvára reklama stlačíte na telefóne tlačítko krok späť skôr ako sa vám reklama stihne otvoriť a môžete pokojne pozerať. V prípade akýchkoľvek problémov s reklamou alebo nefunkčnosťou skúste použiť iný prehliadač.

Riešenie: (Pozerať bez reklám) Pozerať reklám vyžaduje predplatné, pokiaľ máte zakúpené predplatné tak potom už stačí byť prihlásený nainštalovať si do svojho zariadenia prehliadač AD Block prehliadač sťiahnúť ho môžeš aj TU! V tomto prehliadači sa jednoducho prihlásiš na náš web a pokiaľ ste si zakúpili predplatné adblock bude všetky reklamy na stránke blokovať.