Špeciálna akcia! (Platná do 31.08.2018)
Využi našu akciu a dostaň prémium aj na našu filmovú stránku zadarmo. Stačí, ak si u nás aktivuješ prémium na rok alebo navždy a automaticky k tomu dostaneš prémium aj na SledujFilmy.sk. Jediná podmieka je byť zaregistrovaný na oboch stránkach pod rovnakým emailom. Ak sú vaše emaily odlišné, napíšte nám prosím do kontaktu, aby sme vám vedeli hneď aktivovať účet. Vaše SledujFilmy a SledujSerialy :)
Aktivovať premium účet Zatvoriť okno

Slovenčina Čeština English


Zoznam jedinečných funkcií nášho webu o ktorom si možno ani sám nevedel.


1. (Newsletter) = Ak zadáte svoj email do kolonky pod seriálom s názvom newsletter tak vám z daného seriálu budú chodiť všetky novinky, to znamená keď pridáme novú epizódu alebo titulky k epizóde upozorní vás to na daný email. Výhoda nášho newsletteru je tá že vám nebudú chodiť hromadne emaily z každého seriálu ale len s tých do ktorých vložíte svoj email. Ako vypadá newsletter si môžeš pozrieť TU!

2. (Kalendár nových epizód) Chceš vedieť aký deň bude nová epizóda tvojho obľúbeného seriálu? Stačí si kliknúť na kalendár epizód ktorý nájdeš tu! Ak sa ti nechce listovať v kalendári taktiež v každom seriály sa zobrazuje dátum novej epizódy, pre príklad si to môžete pozrieť tu!

3. (Označovanie epizód,serií a seriálov ako videné) Pre túto funkciu musíš byť zaregistrovaný. Ak chceš mať prehlad čo si už videl stačí si seriál alebo epizódu označiť ako videnú, pozrieť si kde všade môžeš označiť epizódu ako videnú a ako to vypadá môžeš tu! Taktiež ako označiť celý seriál na raz a ako to vypadá môžeš tu! Taktiež sa vám seriály označia aj pri výbere pozrieť si to môžeš tu!

4. (Pridať seriál medzi obľúbené) Pre túto funkciu musíš byť zaregistrovaný. Každý jeden seriál na našom webe môžeš tiež pridať medzi obľúbené, ale to nie je všetko, ak máš seriál medzi obľúbenými budeš dostavať upozornenia na našom webe ak pridáme novú epizódu alebo titulky. názorné ukážky si môžeš pozrieť tu! a tu!

5. (Pokračovať kde si zostal pozerať) U nás si dokonca náš web zapamätá kde si zostal pozerať. Pozrieť to môžeš tu!


Chystáme toho omnoho viac, postupne budeme dopĺňať vylepšenia.