Špeciálna akcia!
Využi našu akciu a dostaň prémium aj na našu filmovú stránku zadarmo. Stačí, ak si u nás aktivuješ prémium na rok alebo navždy a automaticky k tomu dostaneš prémium aj na SledujFilmy.sk. Jediná podmieka je byť zaregistrovaný na oboch stránkach pod rovnakým emailom. Ak sú vaše emaily odlišné, napíšte nám prosím do kontaktu, aby sme vám vedeli hneď aktivovať účet. Vaše SledujFilmy a SledujSerialy :)
Aktivovať premium účet Zatvoriť okno

Slovenčina Čeština English


Titulky a preklad


1. Problémy s titulkami, ak vám vo videu titulky nepasujú tak vás prosíme aby ste informovali o tom našich adminov v sekcií kontakt.

2. Návody, ak máte vlastné titulky môžete si ich vložiť do videa, ak preferujete anglické titulky taktiež si ich môžete vložiť do videa, je to jednoduché, vo videu na spodnej lište máte ikonku cc tam môžete nahrávať vlastné titulky zo svojho PC a dokonca môžete meniť velikosť titulkov vo videu. Ak by ste nevedeli môžete si to pozrieť tu!

3. Preklad, naši admini titulky neprekladajú, všetky titulky ktoré máme na našich weboch sú z iných zdrojov. Ak má niekto záujem podieľať sa na preklade titulkov na našom webe nech nás kontaktuje v sekcií kontakt, budeme radi spolupracovať s každým kto bude ochotne prekladať. Samotný preklad je jednoduchý, stačí prekladať len anglické texty ktoré sú zhrnuté v jednom súbore.


×

Upozornenie!

Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies vo vašom počítači.

Čo sú cookies?